Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks

57 Kč Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
57 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
54 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Stylová čokoládová dekorace pro dokonalý narozeninový dort

Rychlé a elegantní zdobení: Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prémiový nápis z poctivé hořké čokolády, který promění každý narozeninový dort v mistrovské dílo. Ušetřete si práci se psaním polevou a dodejte svému svátečnímu pečení profesionální šmrnc.

Proč si produkt zamilujete

Kvalitní hořká čokoláda: Plná chuť s obsahem kakaové sušiny minimálně 60 % zajistí, že ozdoba nejen skvěle vypadá, ale také báječně chutná.

Okamžitý profesionální výsledek: Tyto moderní cukrářské potřeby šetří čas, přičemž nápis stačí jednoduše položit na dezert a jako stabilní základ poslouží pevná podložka pod dort.

Univerzální kombinovatelnost pro slavnostní dorty: Ozdobná cedulka představuje vkusné vše na dort, které nejlépe vynikne, pokud je podkladem sněhobílá potahovací hmota a v pozadí doplňující čokoládové zdobení.

Parametry a složení

EAN: 2022000006187 | Rozměr: 7 x 2 cm | Balení: 5 ks

Složení: tmavá čokoláda 95% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkové aroma), rostlinný tuk (shea), emulgátor E473, barvivo E170. Může obsahovat stopy MLÉKA a OŘECHŮ. Obsah kakaové sušiny min. 60%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2394 kJ/572 kcal, tuky 40 g (z toho nasycené 23,8 g), sacharidy 43,4 g (z toho cukry 37,6 g), bílkoviny 7 g, sůl 0 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2022000006187
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000011086
Čokoládové hvězdičky
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
60 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 3,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9100000446608
Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50g
52 Kč
Měrná cena: 104 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000039068
Čokoládové koule vesmír planety 7ks
198 Kč
Měrná cena: 28,29 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116711570
Tyčinky z polevy (tmavé) 100 g/dóza
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-DULSR111-01
Bílé šupiny z mléčné polevy 2kg
393 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046563
9278b7363d95b0158c63e1ac302be959
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000017
Čokoládové hobliny TRIO 4kg
2 952 Kč
Měrná cena: 73,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000022039
Cereální máček v bílé, mléčné a hořké čokoládě 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873714
Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000004142