Zdobení na cukroví, dorty - TYRKYSOVÝ MÁČEK, Německo 90g

73 Kč Měrná cena: 81,11 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
73 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
69 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - TYRKYSOVÝ MÁČEK, Německo 90g
TYRKYSOVÝ CUKROVÝ MÁČEK
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s tyrkysovým máčkem

Vytvořte nezapomenutelné sladkosti: Tento prémiový tyrkysový máček od Cake Masters dodá vaše dorty i cukroví dokonalý vzhled, který ohromí každou návštěvu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní barva: Zářivý tyrkysový odstín je ideální pro moderní narozeninový dort nebo tematické sladké bary.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlné cukrářské potřeby používat opakovaně a udržet je stále čerstvé.

Profesionální výsledek: S tímto zdobením získáte vše na dort, co potřebujete pro precizní zdobení, které posune vaše pečení na vyšší úroveň.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712346729

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (E 124 může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346729
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, červené - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320811
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
18aa59e0055cadd590109f4c508a7162
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773246