Zdobení na cukroví, dorty - HVĚZDIČKY S LESKEM, Německo 70g

93 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - HVĚZDIČKY S LESKEM, Německo 70g
14686 CM146861
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v zářící hvězdné nebe

Dodejte svým výtvorům profesionální šmrnc: S cukrovým zdobením ve tvaru hvězdiček od Cake Masters posunete pečení na novou úroveň a vytvoříte nezapomenutelný narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okouzlující vzhled: Hvězdičky s leskem o průměru 7 mm dodají eleganci, kterou si zaslouží sváteční dorty.

Vysoká kvalita: Toto prémiové zdobení z Německa je ideální volbou pro každého, kdo hledá cukrářské potřeby pro dokonalé výsledky.

Maximální pohodlí: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní mít vše na dort vždy po ruce a v perfektním stavu pro příští pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346866

Složení: Cukr, slunečnicový olej, bramborový škrob, rýžová mouka, kukuřičný škrob, barvivo: E 100, E 172.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1793 kJ / 423 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g), sacharidy 94 g (z toho cukry 84 g), bílkoviny 1 g, sůl 0,015 g.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu, mimo přímé sluneční záření.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346866
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
13141 CM131410
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 347,37 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331411
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325618
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877