Čokoládová dekorace Oriental 5,9 cm 20ks

77 Kč Měrná cena: 3,85 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
77 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
73 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Oriental 5,9 cm 20ks
Čokoládová dekorace Oriental 5,9 cm 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Exkluzivní čokoládová dekorace Oriental pro neodolatelné dorty

Elegantní ozdoba pro každou příležitost: Vylaďte své domácí i profesionální pečení k dokonalosti díky detailně propracovaným čokoládovým plátkům. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší luxusní dekoraci, se kterou bude každý narozeninový dort vypadat jako z vyhlášené cukrárny.

Proč si produkt zamilujete

Pravá hořká čokoláda: Vynikající plná chuť s obsahem kakaové sušiny minimálně 59 % skvěle doplní lehký cukrářský krém na zdobení.

Rychlé zdobení bez námahy: Filigránky o průměru 5,9 cm stačí jednoduše umístit na povrch, kde perfektně drží, ať už je podkladem hladká čokoládová poleva na dort nebo nadýchaná šlehačka.

Profesionální vzhled pro vaše dorty: Vytvořte neodolatelný kontrast a pořiďte si spolehlivé cukrářské potřeby včetně nezbytností, jako je pevná cukrářská podložka pod dort, abyste měli vše na dort pohromadě.

Parametry a složení

EAN: 2017000008521 | Rozměr: 5,9 cm | Balení: 20 ks

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat MLÉKO. Obsah kakaové sušiny min. 59%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2180 kJ/521 kcal, tuky 33 g (z toho nasycené 20,7 g), sacharidy 42,9 g (z toho cukry 39,5 g), bílkoviny 6,9 g, sůl 0,015 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000008521
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Čokoládové hvězdičky
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
60 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 3,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9100000446608
Čokoládové koule bílo-zlaté 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705494
Čokoládová dekorace Feathers pírka bílá 5,4 cm 20ks
65 Kč
Měrná cena: 3,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000021629
f9e2edeadea4f6716ef05ae053264a5b
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106464
Čokoládová dekorace fotbalový míč 15ks 3cm
106 Kč
Měrná cena: 7,07 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000008309
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
Čokoládové koule stříbrno-zlaté a růžové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709553
Cereální kuličky v čokoládě slaný karamel 100g
149 Kč
Měrná cena: 149 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870836
Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000011086