Čokoládová poleva hořká Carrefour Original 200 g

89 Kč Měrná cena: 44,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová poleva hořká Carrefour Original 200 g
Čokoládová poleva hořká Carrefour Original 200 g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonale lesklá a hladká hořká čokoládová poleva pro vaše pečení

Intenzivní chuť s vysokým obsahem kakaa: Prémiová hořká poleva s obsahem kakaové sušiny nejméně 52 % dodá vašim sladkým výtvorům elegantní vzhled i plnou čokoládovou chuť. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí kvalitní cukrářské potřeby a spolehlivé suroviny, se kterými snadno připravíte honosný narozeninový dort i slavnostní řezy.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající tekutost a snadné nanášení: Poleva se po zahřátí rovnoměrně rozlévá, přičemž k jejímu dokonalému rozetření vám poslouží nerezová cukrářská špachtle.

Všestranné využití pro sladké tvoření: Krásně vynikne na korpusech pečených v pomůcce jako je silikonová forma na pečení i při namáčení drobného čajového pečiva.

Ideální základ pro další zdobení: Optimální teplotu rozpuštěné polevy pohlídá digitální cukrářský teploměr a na ztuhlý povrch skvěle přilne jakékoliv slavnostní cukrářské zdobení.

Parametry a složení

Značka: Carrefour Original | EAN: 3560071564735

Složení: kakaová hmota (kakaové boby původ Côte d'Ivoire), cukr, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny, přírodní aroma. Obsah kakaové sušiny: min. 52 %.

Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopy OBILOVIN OBSAHUJÍCÍCH LEPEK, MLÉKA a SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ.

Výživové údaje na 100 g: Energie 2192 kJ / 526 kcal, Tuky 30 g (z toho nasycené mastné kyseliny 18 g), Sacharidy 53 g (z toho cukry 49 g), Vláknina 8,4 g, Bílkoviny 6,7 g, Sůl 0,02 g.

Skladování: Uchovávejte v suchu při 18–20 °C, chraňte před teplem a vlhkostí.

Země původu: Francie

Kategorie: Cukrářská čokoláda, polevy a kakao
EAN: 3560071564735
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pravá bílá čokoláda 31% 1kg
455 Kč
Měrná cena: 45,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180064369
100% Kakaové máslo v prášku Mycryo 40g
99 Kč
Měrná cena: 247,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011083
5321659deffd32852f65f50da65222f9
183 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002901
de6cbad0d97b5ccaba1bbfd479835338
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840487
Kakaová pochoutka - poleva na vaření 90 g
15 Kč
Měrná cena: 16,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595601902270
5321659deffd32852f65f50da65222f9
278 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000002925
Cukrářská tmavá poleva 20% 500g
123 Kč
Měrná cena: 24,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000000853
Čokoládové dropsy termostabilní mléčné 27% 250g
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006959
177e290d414b2a6b4305e3fb59a00eb6
909 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712304132
cz pim 266837001001 00
1 678 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364294