Rýžové sypání na dorty a cukroví Cotton Candy 80 g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Rýžové sypání na dorty a cukroví Cotton Candy 80 g
Cukrové sypání na dorty a cukroví Cotton Candy 80 g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s cukrovým sypáním Cotton Candy

Okouzlete své hosty neodolatelným zdobením, které rozzáří každé narozeninový dort. Naše sypání Cotton Candy přináší kombinaci pastelových barev a hravých tvarů, díky kterým bude vaše pečení vypadat jako z luxusní cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Pastelová estetika: Obsahuje elegantní cukrové perličky, korálky a růžové diamanty pro dokonalý vzhled vašich dorty.

Snadná manipulace: Praktická uzavíratelná dóza zaručí, že vaše cukrářské potřeby zůstanou vždy v perfektním stavu.

Univerzální použití: Sypání je ideální pro finální úpravu cukroví, zákusků či muffinů, kde nabízí vše na dort pro kreativní zdobení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712382291

Složení: Pufovaná rýže, moučkový cukr, kukuřičný škrob, barviva: E 102 (tartrazin), E 124 (Ponceau 4R), E 131 (Patentblau V), E 170 (uhličitan vápenatý), PŠENIČNÁ MOUKA, voda, leštící látka: šelak. E 102 a E 124 mohou ovlivnit aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 381 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Země původu: Německo. Prodejce: eshop Sladké potřeby.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712382291
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

18aa59e0055cadd590109f4c508a7162
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773246
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
Marcipánové mrkvičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 11,18 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318641
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
13141 CM131410
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 347,37 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331411
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920