Zdobení na cukroví, dorty - MODRÉ PERLIČKY, Německo 60g

89 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - MODRÉ PERLIČKY, Německo 60g
17241 CM172411
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s modrými perličkami

Potřebujete dodat vašemu tvoření šmrnc? Naše modré cukrové perličky od Cake Masters jsou perfektní volbou, jak během vteřiny rozzářit domácí dorty i drobné cukroví.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S těmito perličkami o průměru 5 mm získá váš narozeninový dort okamžitě luxusní vzhled.

Maximální pohodlí: Praktická uzavíratelná dóza zajistí, že vaše cukrářské potřeby zůstanou v perfektním stavu i při častém používání.

Nekonečná kreativita: Objevte vše na dort, co pro vaše pečení nabízí náš eshop Sladké potřeby a kombinujte perličky s dalšími dekoracemi.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712372414

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Výživové hodnoty na 100g: Energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712372414
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
d1e5c410131f28a2b8fb7fab38cfe1dd
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027396861
Čokoládové hobliny mléčné na zdobení dortů 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217873424
fd2c66e5a90ea84cd95de57c33a539b7
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117404
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
12562 CM125620
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 357,89 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325625