Zdobení na cukroví, dorty - JEDNOROŽEC - růžový, Německo 60g

88 Kč Měrná cena: 146,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - JEDNOROŽEC - růžový, Německo 60g
Cukrová dekorace Unicorn
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte domácí pečení v kouzelný zážitek s cukrovým zdobením Jednorožec

Proměňte obyčejné moučníky v umělecká díla: S tímto hravým sypáním z našeho eshopu Sladké potřeby dodáte každému sladkému výtvoru nezapomenutelný vzhled, který potěší nejen děti.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý dekorativní efekt: Ideální volba pro rychlé a efektivní zdobení, díky kterému budou vaše narozeninové dorty vypadat jako z profesionální cukrárny.

Praktické balení pro každého: Uzavíratelná dóza zajistí dlouhou trvanlivost a snadné skladování, což oceníte při každém kreativním pečení.

Kreativita bez hranic: Tento posyp je naprostá nezbytnost, když hledáte vše na dort pro vytvoření tématické oslavy plné barev a fantazie.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712372360

Složení: Cukr, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, bramborový škrob, rýžová mouka, kukuřičný škrob.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1763 KJ / 421 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712372360
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
84 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
9100000157955
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
ddb3004d11b1952aa868a84754c2f306
235 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658660018
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Cukrová dekorace Culpitt Fotbal 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 11,17 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462199730
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
Marcipánová dekorace - poupátka růže 4ks, růžové - 2,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320750
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117