Zdobení na cukroví, dorty - malé kuličky ZLATÉ, Německo 100g

127 Kč Měrná cena: 127 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
127 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
121 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - malé kuličky ZLATÉ, Německo 100g
Zdobení na cukroví, dorty - malé kuličky ZLATÉ, Německo 100g /14655
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní klenoty se zlatým zdobením

(Interest): Toužíte po tom, aby vaše pečení vypadalo jako z prvotřídní cukrárny? Zlaté kuličky Cake Masters dodají každému zákusku neodolatelný třpyt a eleganci, díky které zazáříte při každé příležitosti.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Snadno dodáte sváteční nádech, kdykoliv připravujete narozeninový dort nebo jemné vánoční cukroví.

Maximální pohodlí: Praktická uzavíratelná dóza z našeho eshopu Sladké potřeby zajistí, že zdobení zůstane stále čerstvé a připravené k použití.

Kvalita pro vaše tvoření: Objevte vše na dort, co potřebujete k dokonalosti, s těmito prvotřídními zlatými detaily, které si zamilujete.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712346552

Složení: Cukr, glukózový sirup, kukuřičný škrob, rostlinný olej (kokosový, řepkový), potahová látka: šelak; potravinářské barvivo: E 172; uvolňovací činidlo: mastek; emulgátor: lecitin.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1695 KJ / 399 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346552
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
Cukrové zdobení, Pastel mix 80g - zelená, šedá, krémová
140 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281107428
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
e377ba839f149fe3c7f8177c01c7f832
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027397585
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
12566 CM125660
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325663
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662