Zdobení na cukroví, dorty - SWEET SURPRISE MIX v sáčku 80g

standardní cena: 100 Kč –12 % 88 Kč Měrná cena: 110 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - SWEET SURPRISE MIX v sáčku 80g
Zdobení na cukroví, dorty - SWEET SURPRISE MIX v sáčku 80g /17394
Z NĚMECKA 🇩🇪
100 Kč –12 %

Detailní popis produktu

Proměňte každý dort v mistrovské dílo se zdobením Sweet Surprise

Získejte okamžitý efekt: S tímto exkluzivním cukrovým zdobením od Cake Masters dodáte vašim dezertům profesionální vzhled během několika sekund. Ať už připravujete sváteční narozeninový dort nebo jemné cukroví, tento mix zajistí nezapomenutelnou vizuální tečku.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Dokonalý vizuální dojem: Barevný mix Sweet Surprise přináší pestrost, kterou vyžaduje kreativní pečení pro rodinu i přátele.

Snadná aplikace: Praktické balení v sáčku umožňuje precizní dávkování, díky čemuž bude váš cukrářské potřeby sortiment vždy připraven k rychlému použití.

Profesionální kvalita: Na našem eshop Sladké potřeby vybíráme jen to nejlepší, abyste měli vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712373947

Složení: Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), cukrový sirup, glukózový sirup, pufovaná rýže, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, moučkový cukr, dextróza, rýžová mouka, rostlinný tuk, barviva: E 100 (kurkumin), E 102, E 120, E 131, E 132 (Indigotin), E 133 (Brilantní modř FCF), E 172 (Oxidy a hydroxidy železa), E 174 (Stříbro); leštící látky: včelí vosk bílý, šelak; aroma, okyselovadlo: kyselina citronová; emulgátor: lecitiny, sůl, separační činidlo: mastek.

Výživové hodnoty na 100g: Energie 1679 kJ / 397 kcal, tuky 1,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g), sacharidy 94,9 g (z toho cukry 86,3 g), bílkoviny 1,1 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712373947
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
Čokoládové hobliny mléčné na zdobení dortů 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217873424
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
17429 CM174290
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 43,67 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374296
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477
e377ba839f149fe3c7f8177c01c7f832
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027397585
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492