Cukrový posyp na dorty - RŮŽOVÉ MINI SRDÍČKA 70g

88 Kč Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový posyp na dorty - RŮŽOVÉ MINI SRDÍČKA 70g
Cukrové sypání mini srdce
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s růžovými srdíčky

Cukrářské potřeby od Cake Masters vám přinášejí dokonalý způsob, jak během okamžiku ozdobit každý narozeninový dort či sváteční moučník. Naše růžová mini srdíčka dodají vašemu tvoření něžný nádech, který okouzlí každého milovníka sladkostí.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S těmito drobnými dekoracemi posunete své dorty na úroveň mistrovského cukrářského umění.

Jednoduché zdobení: Díky praktické dóze je dávkování snadné a vy tak můžete rychle vytvořit originální zdobení pro každou příležitost.

Kreativní využití: Srdíčka jsou ideální volbou pro pečení z lásky, které hravě doladíte pomocí cukrářské polevy z našeho eshop Sladké potřeby, kde najdete skutečně vše na dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712372193

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (E 124 může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal; tuk 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g); sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g); protein 0,6 g; sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712372193
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Marcipánové mrkvičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 11,18 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318641
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468