Zdobení na cukroví, dorty - BABY LOVE, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - BABY LOVE, Německo 80g
17417 CM174171 (1)
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Okouzlete své hosty s roztomilým zdobením BABY LOVE

Proměňte domácí pečení v umělecké dílo, které si zamiluje celá rodina. Naše exkluzivní cukrářské zdobení dodá vašim výtvorům profesionální vzhled a hravý nádech během jediné vteřiny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Design pro každou oslavu: Toto německé zdobení je ideální pro zdobení narozeninový dort nebo jemné dětské moučníky.

Profesionální výsledek: S naším sortimentem, který nabízí vše na dort, dosáhnete špičkové kvality jako z nejlepší cukrárny.

Praktické balení: Uzavíratelná dóza zajistí, že vaše cukrářské potřeby zůstanou čerstvé a připravené pro další kreativní dorty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374173

Složení: Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), glukózový sirup, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), dextróza, rýžová mouka, barviva: E 131, E 132, E 133, E 171, E 172, E 173; rostlinný tuk, aroma, okyselovač: kyselina citronová; sůl, želatina (hovězí), leštící látky: šelak, včelí vosk bílý.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1699 KJ / 401 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374173
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468
Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, červené - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320811
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
13141 CM131410
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 347,37 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331411
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656