Zdobení na cukroví, dorty - ČERNÉ PERLIČKY, Německo 60g

72 Kč Měrná cena: 120 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
72 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
68 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ČERNÉ PERLIČKY, Německo 60g
ČERNÉ CUKROVÉ PERLE
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní umělecká díla

Zaujměte hosty detailem: Černé cukrové perličky od Cake Masters dodají vaše dorty a cukroví nevídaný šmrnc a eleganci.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Sytě černé perličky o průměru 5 mm vytvoří na povrchu sladkostí kontrast, který ocení každý milovník moderního pečení.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza zaručí, že vaše cukrářské potřeby zůstanou vždy v perfektním stavu a po ruce.

Univerzální využití: Je to ideální vše na dort, co potřebujete pro slavnostní narozeninový dort, který zanechá trvalý dojem.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346934

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346934
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

65a99fa0f5076e72e09910107d4ebeb2
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232776780
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
Hotová jedlá zlatá krajka
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325700
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468
11937 CM119370
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 13,70 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319372
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
d1e5c410131f28a2b8fb7fab38cfe1dd
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027396861
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800