Zdobení na cukroví, dorty - ZELENÝ MIX, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ZELENÝ MIX, Německo 80g
CUKROVÉ ZDOBENÍ ZELENÉ
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte nezapomenutelné dorty s profesionálním zeleným zdobením

Proměňte své pečení v umělecké dílo: Tento exkluzivní zelený mix od Cake Masters dodá vašim sladkostem profesionální vzhled během několika sekund. V našem eshopu Sladké potřeby přesně víme, co pro dokonalé cukrářské potřeby potřebujete.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální design: Unikátní barevná kombinace v odstínech zelené okamžitě rozzáří každý narozeninový dort nebo drobné sváteční cukroví.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza zajistí, že bude vaše vše na dort vždy po ruce a dokonale čerstvé pro další pečení.

Univerzální použití: Perfektně drží na krémech i polevách, což z něj dělá ideální volbu pro kreativní zdobení, kterému dodáte šmrnc pomocí modelovací hmoty či cukrářského barviva.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712382338

Složení: Cukr, pufovaná rýže, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, glukózový sirup, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný), dextróza, rýžová mouka, moučkový cukr, rostlinný olej (kokosový, řepkový), barviva: E 110, E 122, E 133, E 153, E 173, E 174; aroma, sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; ŽELATINA (HOVĚZÍ), emulgátor: lecitiny; protispékavá látka: mastek; nátěrové látky: šelak, karnaubský vosk.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1635 KJ / 385 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712382338
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000092942
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
17428 CM174280
Z NĚMECKA 🇩🇪
127 Kč
Měrná cena: 334,21 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374289
Jedlá krajka na dekoraci dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331435
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
Cukrové hvězdičky žluté 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007109