Zdobení na cukroví, dorty - ZLATÝ MÁČEK, Německo 90g

73 Kč Měrná cena: 121,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
73 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
69 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ZLATÝ MÁČEK, Německo 90g
MÁČEK ZLTÝ
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní zlatý poklad

Dodejte svým výtvorům punc profesionality: S tímto exkluzivním zdobením z našeho eshopu Sladké potřeby proměníte obyčejné dorty i drobné cukroví v opravdový umělecký zážitek.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Zlatý máček dodá slavnostní nádech každému zákusku a zajistí, že váš narozeninový dort bude vypadat jako z vyhlášené cukrárny.

Jednoduché použití: Praktické balení umožňuje snadnou aplikaci, díky které bude vaše pečení vždy rychlé, precizní a maximálně efektivní.

Široké možnosti využití: Je to právě to vše na dort, co potřebujete pro dokonalé doladění detailů, které potěší oči i chuťové buňky všech hostů.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346644

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346644
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
Cukrové krystalky ve fialové barvě FunCakes
Z NĚMECKA 🇩🇪
72 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512696691
65a99fa0f5076e72e09910107d4ebeb2
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232776780
6aa246e9ea0de052aa92ca875a80fd61
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599770690
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, červené - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320811
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902