LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska

97 Kč Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Liči v sirupu 567g

Obecné informace: Liči v sirupu je lahodný dezert a oblíbená přísada v asijské kuchyni. Toto sladké ovoce, konzervované v lehkém sirupu, si uchovává svou jedinečnou chuť a texturu. Je ideální pro rychlou svačinu, přípravu dezertů nebo jako doplněk k různým pokrmům.

Původ a historie Liči ovoce:

♦ Původem z jižní Číny, liči je známo již více než 2000 let a bylo spojováno s císařskou rodinou a luxusem.

♦ Ovoce se do Evropy dostalo v 17. století díky britským obchodníkům.

♦ Konzervace v sirupu je tradiční způsob, jak uchovat a přepravovat toto exotické ovoce.

Zajímavosti:

Bohaté na vitamin C a polyfenoly.

V čínské medicíně se používá pro posílení imunity a podporu trávení.

Stromy liči mohou žít až 1000 let a pravidelně plodit ovoce.

Tradičně se v Číně dává jako dárek pro štěstí a prosperitu.

Tipy na použití liči zavařeniny:

Dezerty: Přidejte do zmrzliny, pudinků nebo ovocných salátů.

Nápoje: Skvělá ozdoba do koktejlů nebo smoothies.

Hlavní jídla: Kombinujte s drůbežím masem nebo mořskými plody pro sladko-slanou chuť.

Pečení: Přidejte do koláčů nebo muffinů pro exotickou příchuť.

 

Otázky a odpovědi:

Jak dlouho vydrží otevřená konzerva liči? Otevřenou konzervu skladujte v lednici až 1 týden. Pro delší trvanlivost přelijte do vzduchotěsné nádoby.

Je liči v sirupu zdravé? I přes přidaný cukr je liči zdrojem vitaminů a antioxidantů. Konzumujte je v přiměřeném množství jako součást vyvážené stravy. 

Lze liči v sirupu zmrazit? Ano, liči lze zmrazit pro delší uchování. Před použitím pomalu rozmrazte v lednici.

Liči v sirupu je všestranný produkt, který přináší kousek exotiky do vaší kuchyně. Díky jeho jedinečné chuti a textuře ho můžete použít jako samostatnou pochoutku nebo přísadu do receptů, což zaručeně obohatí vaše kulinářské zážitky. Dlouhá trvanlivost a snadné skladování dělají z liči v sirupu praktickou volbu pro každého nadšence asijské kuchyně.

Návod k použití: Liči v sirupu je určeno k přímé spotřebě jako výborný kompot, který se hodí nejen k asijským pokrmům.

Složení: 

liči 40%, voda, cukr, regulátor kyselosti E330

Nutriční hodnoty na 100g hotového krému:

energie: 350 kJ / 100 kcal, Tuky: 0,3 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g, Sacharidy: 19 g z toho cukry: 16 g, Bílkoviny: 0,2 g, Sůl: 0 g

Země původu:

Thajsko

Výrobce: Spring Happiness - Dovozce: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202/6370 KE Landgraaf - Nizozemsko.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8720301101252
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Fondánová cukrová poleva Carla 15kg
1 331 Kč
Měrná cena: 8,87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019691308
7ffd60ac340618faddf774d96bbbbc41
132 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229002679
b1f31c3dd513528532b5ebb75fbb48b5
72 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318641
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000952
e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
539 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
Pektin NH 40g
114 Kč
Měrná cena: 285 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381
Vařená náplň maková 1kg
190 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0696
Glukózový sirup 500g
138 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691204
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
368 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4
83 Kč
Měrná cena: 830 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364645
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4311501302781
Želatina vepřová typ A bloom 260 500g
305 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013877