Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 100g

82 Kč Měrná cena: 82 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
82 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
78 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 100g

Detailní popis produktu

Křupavé kadayif nitky pro neodolatelnou dubajskou čokoládu

Tajemství virálního dezertu: Připravte si doma fenomén moderního cukrářství, který si podmanil sociální sítě i světové cukrárny. Tyto tradiční jemné nitky představují nenahraditelný základ pro křupavou náplň, kterou oceníte pro moderní pečení i slavnostní dorty.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalá křupavost: Po lehkém opražení na másle získají nitky zlatavou barvu a jedinečnou texturu, s níž v kombinaci s ingrediencí, jako je pistáciová pasta, vykouzlíte nezapomenutelný zážitek.

Mnohostranné využití: Směs skvěle poslouží nejen do tabulkové čokolády, kde vám pomůže vhodná forma na čokoládu, ale také jako originální prvek pro luxusní narozeninový dort.

Kvalita pro vaše tvoření: Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiové cukrářské potřeby i vše na dort, aby se každé vaše sladké dílo podařilo na jedničku, k čemuž vám dopomůže i lahodná čokoládová poleva.

Parametry a složení

EAN: 2025000006447

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, voda

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1591 kJ/380,24 kcal, tuky 1,6 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 82,23 g (z toho cukry 0 g), bílkoviny 9,23 g, sůl 0 g

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 2025000006447
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

168b04fa1d6527a60fc30192e6f28fd5
1 111 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000372
Lyofilizované fíky 35g Brix
98 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402420
1571301127vitana želírují látka AGAR 4g 29, 25, 23,50 Kč
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837257980
Lyofilizované borůvky 35g Brix
147 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560442
b2485d661827aa897f19414247da1cce
699 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5505005005
Směs na cukrářský krém za studena Perfecta 500g
142 Kč
Měrná cena: 28,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001348
Glukózový sirup 500g
138 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691204
234b1b7cc9225c6e7ad375407d781343
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691016
Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560411
6da2043823df831924fefceaaae63a2e
97 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229004451
Náplň s příchutí vanilky 1kg
134 Kč
Měrná cena: 13,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-101501
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344