Hotový cukrářský krém VANILKOVÝ 500g,

147 Kč Měrná cena: 29,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
147 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
140 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hotový cukrářský krém VANILKOVÝ 500g,
hotový krém na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonalý vanilkový krém pro vaše mistrovská díla

Ušetřete čas při pečení: S tímto hotovým vanilkovým krémem od Cake Masters připravíte lahodné narozeninový dort nebo dezert během okamžiku. Zapomeňte na zdlouhavou přípravu a soustřeďte se na kreativní zdobení, díky kterému bude vaše pečení radostí.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální konzistence: Krém má ideální texturu, se kterou se pracuje snadno i bez předchozích cukrářských zkušeností.

Kreativní svoboda: Snadno jej obarvíte gelovou barvou a doladíte dle svého gusta, což z něj dělá vše na dort, co moderní cukrářka potřebuje.

Špičková chuť: Jemná vanilková chuť vytvoří dokonalý základ pro jakýkoliv moučník, který u nás na eshop Sladké potřeby pořídíte.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712336850

Složení: Rostlinný tuk (slunečnicový), cukr, glukózový sirup, vanilkové aroma, emulgátor: SÓJOVÝ LECITHIN.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 2379 KJ / 572 kcal, tuky 35,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny 32,6 g), sacharidy 60,1 g (z toho cukry 60 g), protein 2 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 4250712336850
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Hladký pistáciový krém Caravella Gran 250g
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874131
9a0ffb35c96154f3ad0fdfe0b9d73373
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271217
cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908
Hladký lískooříškový krém Caravella Gran 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874186
252bf6024d067b6c6e9c05ebff78f239
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229005243
Broskvový krém na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
158 Kč
Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712349232
Pistáciový krém s kousky pistácií Caravella Crunch 250g
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874148
9492607916546c2de1d2e881db4fd019
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011688
Fruitful pomeranč 2,7kg
568 Kč
Měrná cena: 21,04 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836705010
52d580c0ac47eab17b478cf6ae5cc7c9
8588007271590
Bakels Ganache s vanilkovou příchutí 500g
196 Kč
Měrná cena: 39,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440545
Hladký jahodový krém Caravella Gran 250g
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874193