Hotový cukrářský krém Broskvový 500g, dovoz Německo

158 Kč Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
158 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
150 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hotový cukrářský krém Broskvový 500g, dovoz Německo
Broskvový krém na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonalá chuť broskve a marakuji pro vaše dorty

Ušetřete si čas v kuchyni: Tento hotový cukrářský krém z Německa je ideální volbou pro každého, kdo miluje profesionální pečení a hledá spolehlivé cukrářské potřeby pro perfektní výsledek.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní ovocná chuť: Krém obsahuje 15 % koncentrátu z marakuji a 14 % kousků broskví pro tu nejlepší chuť vašich dezertů.

Snadná práce s krémem: Díky krémové konzistenci jej snadno nanesete na narozeninový dort pomocí kvalitní stěrky nebo sáčku, který najdete v kategorii zdobící sáčky.

Kreativita bez hranic: Krém můžete snadno obarvit nebo dochutit, čímž vytvoříte originální dorty, které nadchnou každou návštěvu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712349232

Složení: Cukr, rostlinný tuk (slunečnicový), voda, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, koncentrát šťávy z marakuji (15 %), kousky broskve (14 %), voda, přírodní aroma, škrob, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN, okyselující látka kyselina citronová; Ethylalkohol, mrkvový koncentrát, aroma, barvivo: E 104*. (* Může narušit aktivitu a pozornost dětí.) Může obsahovat stopy VAJEC, MLÉKA a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2379 KJ / 572 kcal, tuky 35,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny 32,6 g), sacharidy 60,1 g (z toho cukry 60 g), protein 2 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 4250712349232
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

b2034db5ab670f30aedd48a6571700a4
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011671
Hladký lískooříškový krém Caravella Gran 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874186
Hladký pistáciový krém Caravella Gran 250g
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874131
Bakels Ganache s kousky lískových oříšků 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440507
Bakels Ganache s jahodovou příchutí 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440552
9a0ffb35c96154f3ad0fdfe0b9d73373
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271217
a3c8b4ff7b7f309e3ef12be130747c27
8588007271101
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
282 Kč
Měrná cena: 141 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874049
hotový krém na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
147 Kč
Měrná cena: 29,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712336850
9492607916546c2de1d2e881db4fd019
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011688
Bakels Ganache s příchutí tmavé čokolády 500g
180 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440514
b2be61cf972efb02a922943e44771afd
580 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836709032