Hnědá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g

69 Kč Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hnědá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Hnědá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s hnědou čokoládovou tubičkou

Potřebujete dodat vašim dortům ten správný šmrnc? Tato praktická čokoládová tubička vám umožní snadno psát věnování, kreslit jemné detaily a tvořit úchvatné filigrány, které posunou vaše dorty na profesionální úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální kreativita: S touto tubičkou vytvoříte precizní dekorace, které promění každý narozeninový dort v nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty.

Jednoduchá příprava: Stačí jen krátké zahřátí v mikrovlnce či vodní lázni a můžete začít zdobit jako skutečný cukrář s využitím kvalitní cukrářské potřeby z naší nabídky.

Profesionální zdobení: Ideální pro tvorbu detailních motivů na pečicí papír, které po ztuhnutí snadno přenesete na dort nebo využijete jako vše na dort pro váš příští projekt.

Snadná aplikace: Díky praktickému balení bude vaše pečení čisté a přesné, což ocení každý nadšenec, který hledá v eshop Sladké potřeby jen to nejlepší.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712390418

Složení: Cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (16 %), emulgátor: E 322 (SÓJOVÝ LECITIN); aroma.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2458 kJ / 587 kcal, tuky 42,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 38,9 g), sacharidy 48,7 g (z toho cukry 47,2 g), protein 2,8 g, sůl 0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712390418
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Poleva na psaní, zdobení a filigrány
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313998
Glukózový sirup 500g
138 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691204
Jedlé lepidlo pro cukráře
Z NĚMECKA 🇩🇪
68 Kč
Měrná cena: 113,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712361593
e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
445 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
16928 CM169280
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 41,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712369285
RUF Směs pro narozeninový dort + krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 43,53 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809037696
a40e7fa070a566f8dd5dd6248ee2ec05
318 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277121754
Modrá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390401
LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska
97 Kč
Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720301101252
Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390456
735a8420ddc140c4f9868573f353531f
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352732