Ochucovací pasta jahoda do krémů 3,5kg

1 811 Kč Měrná cena: 51,74 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 811 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 720 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta jahoda do krémů 3,5kg
Ochucovací pasta jahoda do krémů 3,5kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Plná jahodová chuť pro dokonalé dorty a krémy

Dopřejte svým dezertům pravou chuť léta: Profesionální jahodová ochucovací pasta Ecco! promění každé vaše pečení v nezapomenutelný zážitek plný svěžího ovoce. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tuto prvotřídní surovinu, se kterou snadno vyladíte těsta, zmrzliny i náplně.

Proč si produkt zamilujete

Autentická chuť a vůně jahod: Koncentrovaná receptura zajistí výrazné jahodové aroma i krásnou barvu bez zbytečného ředění krému.

Univerzální využití pro vaše cukrářské potřeby: Ochutíte s ní lehký šlehačkový krém, tvaroh, zmrzlinu i piškotové těsto, pro které se skvěle hodí kvalitní dortová forma.

Snadná práce a precizní aplikace: Pasta se rovnoměrně rozmíchá, přičemž hotovou směs pak snadno nanesete, pokud použijete pevný cukrářský sáček.

Perfektní výsledek pro každou oslavu: Ať už chystáte velkolepý narozeninový dort nebo drobné zákusky, s touto pastou získáte spolehlivý základ, do kterého skvěle zapadne i předpřipravená cukrářská směs, protože u nás najdete vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: Ecco! | EAN: 2023000009857

Složení: jahody, cukr, glukózový sirup, regulátor kyselosti E330, aroma, koncentrát z bezinky, barviva E150a, E160a, želírující látka E440

Dávkování: 75 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1176 kJ/277 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 65 g (z toho cukry 55,3 g), vláknina 0,9 g, bílkoviny 0,4 g, sůl 0 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 2023000009857
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Jahoda 200g
135 Kč
Měrná cena: 67,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873349
200g Ochucovací pasta Borůvka
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199787435
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
248 Kč
Měrná cena: 124 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870553
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870256
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870416
Ochucovací pasta do krému, Vanilka 200g
176 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870584
65e3b727c5e59142b06ad0bc6a8ab1fa
148 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3830069845451
a119e75a601c788f42dcbd7afa85f73c
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120665
Ochucovací pasta do krému, Vaječný likér 200g Joypaste
230 Kč
Měrná cena: 115 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870287
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 1kg v kyblíku
1 631 Kč
Měrná cena: 163,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443009042