Ochucovací pasta lesní ovoce 200g - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

166 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
166 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
158 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta lesní ovoce 200g - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta lesní ovoce 200g - Saracino ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta lesní ovoce 200g - Saracino, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta s příchutí lesní ovoce. Balení 200 g.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8051277120665
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Kokos 200g
189 Kč
Měrná cena: 94,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870454
Ztužovač krémů a šlehaček všech druhů jahodový
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 84,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348662
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
248 Kč
Měrná cena: 124 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870553
Ochucovací pasta do krému, Káva 200g Joypaste
342 Kč
Měrná cena: 171 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870133
14624 CM146240
Z NĚMECKA 🇩🇪
125 Kč
Měrná cena: 104,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346248
ae539cdc6c03b52ee3b22fb15ec3cd9b
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693652
8cee4747786bfab0b9e788d996bafba7
170 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512697759
200g Ochucovací pasta Borůvka
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199787435
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870256