Ochucovací pasta Joypaste Broskev 1,2kg

793 Kč Měrná cena: 66,08 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
793 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
753 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta Joypaste Broskev 1,2kg
Ochucovací pasta Joypaste Broskev 1,2kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalá ovocná chuť pro vaše pečení s pastou Joypaste Broskev

Intenzivní chuť zralých broskví: Profesionální ochucovací pasta dodá vašim krémům i těstům neodolatelnou plnost. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiovou surovinu, se kterou snadno vyladíte každý slavnostní i narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající stabilita a chuť: Vyvážená receptura zaručuje bezproblémové zapracování do základu, díky čemuž si dorty i zákusky zachovají svěží ovocný profil.

Snadná příprava: Stačí pastu rovnoměrně vmíchat a váš oblíbený cukrářský krém získá lákavou barvu i delikátní broskvový nádech.

Univerzální využití v kuchyni: Prozkoumejte naše cukrářské potřeby a vyberte si vše na dort, ať už tvoříte rolády, cupcaky nebo osvěžující letní dezerty.

Parametry a složení

Značka: IRCA Česká republika | EAN: 21140541

Složení: cukr, broskev, glukózo-fruktózový sirup, regulátor kyselosti E330, voda, aroma, barvivo beta karoten, zahušťovadlo pektin, konzervant E202

Dávkování: 80 g na 1 kg základní směsi nebo krému.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 986 kJ/232 kcal, tuky 0,1 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 57,2 g (z toho cukry 57,2 g), vláknina 0,7 g, bílkoviny 0,3 g, sůl 0,002 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 21140541
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g Joypaste
246 Kč
Měrná cena: 123 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870218
170288ebd489d2d771b2b675664eb48d
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712303678
Ochucovací pasta do krému, Červený pomeranč 200g
172 Kč
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870409
Ochucovací pasta do krému, Višeň 200g Joypaste
240 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870294
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Pistácie 100 % 200g
370 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872915
2d93cbf79ff919326f25ff36188b6275
121 Kč
Měrná cena: 100,83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712348686
Ochucovací pasta Matcha 120g
193 Kč
Měrná cena: 160,83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712395505
Ochucovací pasta Joypaste Lesní plody 1,2kg
1 166 Kč
Měrná cena: 97,17 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908800786
a6c4321b36f34d1fe0c6a15c98ef58e3
148 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693577
Ochucovací pasta do krému, Meloun 200g Joypaste
192 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870300