Ochucovací pasta Joypaste Lesní plody 1,2kg

1 166 Kč Měrná cena: 97,17 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 166 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta Joypaste Lesní plody 1,2kg
Ochucovací pasta Joypaste Lesní plody 1,2kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Intenzivní chuť lesního ovoce pro vaše krémy a dorty

Luxusní ovocný tón pro každé pečení: Ochucovací pasta Joypaste Lesní plody promění každý krém, těsto i polevu v nezapomenutelný zážitek plný chuti jahod, malin, borůvek, ostružin a rybízu. Tento spolehlivý pomocník z kategorie pro cukrářské potřeby dodá vašim sladkým výrobkům podmanivé aroma a přirozenou chuť.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající konzistence: Pasta se velmi snadno zapracovává do základních bází a zajistí, že každý narozeninový dort získá svěží ovocný charakter.

Široké kulinářské využití: Skvěle ochutí nejen lehký krém na dort, ale také zmrzliny, dezerty v kelímku nebo piškotové korpusy.

Snadná práce v kuchyni: Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí vše na dort, s čímž dosáhnete výsledků jako z profesionální cukrárny.

Parametry a složení

Značka: IRCA Česká republika | EAN: 8053908800786

Dávkování: 80 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Složení: cukr, glukózo-fruktózový sirup, lesní plody (šťáva a pyré z jahod, borůvek, malin, rybízu a ostružin), voda, regulátor kyselosti E330, barviva (E120, E133), aroma, zahušťovadlo pektin, konzervant E202

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1139 kJ/268 kcal, tuky 0,1 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 65,8 g (z toho cukry 65,2 g), vláknina 1,3 g, bílkoviny 0,3 g, sůl 0,09 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8053908800786
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta vanilka 4,5kg
2 735 Kč
Měrná cena: 60,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8012708140386
Ochucovací pasta do krému, Lískový ořech 200g
428 Kč
Měrná cena: 214 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870485
Ochucovací pasta do krému, Mango 200g Joypaste
210 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870201
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
248 Kč
Měrná cena: 124 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870553
Ochucovací pasta do krému, Pistácie 200g
241 Kč
Měrná cena: 120,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001324
Ochucovací pasta do krému, Citron 200g Joypaste
200 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870072
Ochucovací pasta do krému, Meloun 200g Joypaste
192 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870300
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Pistácie 100 % 200g
370 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872915
Ochucovací pasta malina do krému 3kg
2 153 Kč
Měrná cena: 71,77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8012708003421
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g
144 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870362