Ochucovací pasta malina do krému 3kg

2 153 Kč Měrná cena: 71,77 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
2 153 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
2 045 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta malina do krému 3kg
Ochucovací pasta malina do krému 3kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Intenzivní chuť pravých malin pro vaše dokonalé dezerty a pečení

Pozvedněte své sladké výtvory na novou úroveň: Profesionální malinová ochucovací pasta do krému dodá těstům i náplním autentickou svěží chuť a neodolatelné ovocné aroma. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tuto velkou tříkilovou dávku, se kterou snadno připravíte lahodné dorty i jemné zákusky.

Proč si produkt zamilujete

Skvělá chuť a snadné zapracování: Koncentrovaná receptura obsahuje patnáct procent mražených malin a bez problémů se míchá se šlehačkou, máslovým základem i těstem.

Ideální pro každou oslavu: Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort s plnou chutí čerstvého ovoce. Lahodný krém vám pomůže rovnoměrně nanést kvalitní cukrářská špachtle.

Široké možnosti využití: Náš sortiment zahrnuje kompletní cukrářské potřeby a vše na dort, takže k malinovému krému snadno doplníte další prvky, jako je potahovací hmota na dort nebo pevná podložka pod dort.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 8012708003421

Složení: cukr, glukozový sirup, maliny mražené (15%), voda, okyselovadlo (kyselina citrónová, kyselina jablečná), barviva (antokyany, amoniakový karamel), aroma, zahušťovadlo pektin

Dávkování: 70 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1152,6 kJ/270,9 kcal, tuky 0,1 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 63 g (z toho cukry 53 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,08 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8012708003421
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 1kg v kyblíku
1 631 Kč
Měrná cena: 163,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443009042
8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522
14613 CM146130
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346132
a6c4321b36f34d1fe0c6a15c98ef58e3
148 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693577
Banánové aroma
Z NĚMECKA 🇩🇪
122 Kč
Měrná cena: 101,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345982
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870256
Ochucovací pasta do krému, Višeň 200g Joypaste
240 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870294
bc970f6926305846f18e4506eda86585
135 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693676
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
Aroma pasta 120g Amareto Višně /14594
Z NĚMECKA 🇩🇪
179 Kč
Měrná cena: 149,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345944