Skořicová náplň hotová 250g, Německá kvalita

118 Kč Měrná cena: 472 Kč / 1000 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
118 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
112 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Skořicová náplň hotová 250g, Německá kvalita
Skořicová náplň pro skořicové rolky
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte neodolatelné skořicové rolky během okamžiku

Získejte profesionální výsledek: Naše hotová skořicová náplň od Cake Masters promění vaše domácí pečení v cukrářský zážitek, který si zamiluje celá rodina.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Perfektní konzistence: Náplň se snadno roztírá a při pečení zůstává stabilní, takže vaše pečení bude vždy precizní.

Všestranné použití: Ideální volba pro přípravu sladkých šneků, závinů či jako součást, kterou vyžaduje vše na dort, ať už jde o chuťovou variaci nebo náplň.

Německá kvalita: Spolehněte se na léty prověřenou recepturu, která je základem, bez něhož se neobejde žádný moderní eshop Sladké potřeby.

Snadná práce s těstem: Díky jemné struktuře vytvoříte rovnoměrnou vrstvu, která je klíčová pro každý dokonalý narozeninový dort nebo sladký moučník.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712390524

Složení: Cukr, voda, glukózový sirup, rostlinný olej (řepkový, kokosový), PŠENIČNÝ ŠKROB, skořice (3,5 %), PŠENIČNÁ MOUKA, modifikovaný škrob, plně hydrogenovaný olej (řepkový), sůl, konzervant: E 202 (sorban draselný), vanilin.

Skladování: Doporučujeme uchovávat v lednici pro zajištění optimální čerstvosti. Otevřenou náplň spotřebujte co nejdříve.

Kategorie: Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
EAN: 4250712390524
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Bílá 250g
186 Kč
Měrná cena: 74,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870775
Fruitful Mango 2,7kg
590 Kč
Měrná cena: 21,85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836709094
Ovocná náplň, termostabilní - Hruškový gel 1kg
128 Kč
Měrná cena: 12,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613132
Ovocná náplň do koláčů, Malina 1kg
143 Kč
Měrná cena: 14,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613125
Ovocná náplň do koláčů, Jablečný gel se skořicí 1kg
115 Kč
Měrná cena: 11,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613149
Fruitful Višeň 2,7kg - ovocný termostabilní gel
674 Kč
Měrná cena: 24,96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836701005
Ovocná náplň, Frugella Jahodový gel 1kg cukrářském sáčku
💰 AKCE
32 Kč
(–75 %)
Měrná cena: 3,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
10003628