Směs na kynutá těsta Lievitati Panettone 15 kg/pytel
Detailní popis produktu
Směs Lievitati na přípravu panettone, colomba, pandoro, veneziana. Ke směsi je třeba přidat vodu, máslo, žloutky, mouku a droždí, případně kandované ovoce, rozinky či mandle podle chuti. Recepty na jednotlivé výrobky jsou uvedené níže.
Složení: PŠENIČNÁ mouka typ "0", cukr, emulgátor: E471 (mono- a digliceridy mastných kyselin), odtučněné sušené MLÉKO, sůl Presal® jodovaná, dextróza, sušené ŽLOUTKY, aromata.
Alergeny: obsahuje lepek, mléko a vejce. Může obsahovat stopy sóji, sezamu, hořčice.
Vhodné pro vegetariány.
Info o produktu
Měrná jednotka:
ks - 15 kg/pytel
Balení:
60 ks/pal
Skladování:
v suchu a chladu 21- 23°C
Dávkování:
dávkování dle receptury
Země původu:
Itálie
Kód:
DOMM0441
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské směsi |
|---|---|
| FOTOGRAFIE: | Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů. |
| Prodávající: | Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800 |
.png)