RŮŽOVÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g

109 Kč Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
109 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
104 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
RŮŽOVÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g
růžový marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatný růžový dort s profesionálním marcipánem

Proměňte své pečení v cukrářské umění: S tímto prvotřídním německým marcipánem dosáhnete hladkého povrchu dortu během okamžiku a vaše modelované dekorace budou vypadat naprosto dokonale.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Díky své pružné konzistenci se tato hmota skvěle vyvaluje a při práci se nelepí na pracovní plochu.

Profesionální vzhled: Ideální volba pro každého, kdo chce připravit narozeninový dort, který bude vypadat jako z luxusní cukrárny.

Všestranné použití: Hmota je perfektní pro potahování i precizní modelování drobných detailů, které vyžadují cukrářské potřeby té nejvyšší kvality.

Široké možnosti zdobení: Pro dokonalý výsledek doporučujeme vyzkoušet také vykrajovače na marcipán nebo profesionální potravinářské barvy z našeho e-shopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712315121

Složení: Cukr, MANDLE (32%) (OBSAHUJE OŘECHY), voda, glukózový sirup, invertáza, barvivo: E 122*. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí). Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a PISTÁCIÍ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1902 kJ / 454 kcal, Tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g), Sacharidy 67 g (z toho cukry 65 g), Protein 6 g, Sůl 0 g.

Kategorie: Marcipán
EAN: 4250712315121
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - azurový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440729
97ad73e24bbb5d4eaa12fb5777f4b117
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692303
22db88eb611d9a64b2ba8b2e8c8a7238
124 Kč
Měrná cena: 49,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692280
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
e24879564096607632e976f46f22cb95
91 Kč
Měrná cena: 910 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860434
150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440613
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440477
1178 marcipan 1 1 natural potahovaci modelovaci 25 1 kg vakuum
297 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
MOI-LEM30-1
ZELENÝ marcipán na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315145
ČERVENÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
107 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315138
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
166 Kč
Měrná cena: 66,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712368998
150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440583