ŽLUTÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g

108 Kč Měrná cena: 43,20 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
108 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
103 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
ŽLUTÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g
ŽLUTÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort se zářivě žlutým marcipánem

Proměňte své pečení v profesionální cukrářský zážitek s tímto prémiovým německým marcipánem. Díky své jemné textuře a perfektní tvárnosti je tento produkt jasnou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé cukrářské potřeby pro zdobení moučníků.

Proč si produkt zamilujete

Snadná práce s hmotou: Kvalitní marcipán je již dokonale prohnětený, takže s ním vytvoříte hladký povrch na jakýkoliv dort bez zbytečné námahy.

Profesionální vzhled: Intenzivní žlutá barva dodá vašim výtvorům svěží nádech, který je pro kreativní pečení naprosto ideální.

Všestranné využití: Hmota drží tvar, což oceníte při modelování figurek i při přípravě, kdy chcete mít vše na dort připravené rychle a kvalitně přímo z našeho eshopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712315114

Složení: Cukr, MANDLE (32%) (OBSAHUJE OŘECHY), voda, glukózový sirup, invertáza, barvivo: E 122*. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí). Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a PISTÁCIÍ.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1902 kJ / 454 kcal, Tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g), Sacharidy 67 g (z toho cukry 65 g), Protein 6 g, Sůl 0 g.

Kategorie: Marcipán
EAN: 4250712315114
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440644
4a5d220a6ea1dc4b4acbc91a66d92610
93 Kč
Měrná cena: 930 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860458
ČERVENÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
107 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315138
ZELENÝ marcipán na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315145
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
166 Kč
Měrná cena: 66,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712368998
150g barvený 30% marcipán na dort - šedý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440699
150g barvený 30% marcipán na dort - azurový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440729
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
332 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440019
růžový marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315121