Zdobení na cukroví, dorty - SVATEBNÍ MIX, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - SVATEBNÍ MIX, Německo 80g
17415 CM174151
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní svatební skvosty

Interest: S tímto exkluzivním cukrovým zdobením získá každý narozeninový dort nebo jemný svatební moučník profesionální vzhled během okamžiku. Vše pro vaše kreativní pečení najdete u nás v eshop Sladké potřeby.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Elegantní design: Sofistikovaný mix tvarů dodá vašim výtvorům punc luxusu, který ocení každý host.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza zaručuje, že vaše dorty budou vždy vypadat perfektně a čistě.

Vysoká kvalita: Profesionální cukrářské zdobení od prověřeného výrobce, které nesmí chybět jako vše na dort ve vaší kuchyni.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374159

Složení: Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), pufovaná rýže, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, glukózový sirup, moučkový cukr, rostlinný olej (slunečnicový), rýžová mouka, barviva: E 102, E 172, E 174; rostlinný tuk, leštící látky: bílý včelí vosk, šelak; sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1640 KJ / 392 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374159
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Čokoládová dekorace zelené lístky 18ks
110 Kč
Měrná cena: 6,11 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003142
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000092942
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902