Cukrový zdobící mix, Sprinkles Girly Diary, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Girly Diary, Německo 80g
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Girly Diary, Německo 80g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s mixem Sprinkles Girly Diary

Okouzlete své hosty neodolatelnou dekorací: Tento jedinečný cukrový zdobící mix dodá vašim sladkostem profesionální vzhled během okamžiku a zajistí, že každý narozeninový dort bude vypadat naprosto fantasticky.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kreativní design: Pestrá směs tvarů o velikosti 1 až 10 mm nabízí nekonečné možnosti pro zdobení, které využijí všechny moderní cukrářské potřeby.

Vysoká kvalita: Německá preciznost značky Cake Masters zaručuje, že vaše dorty budou vypadat profesionálně a lákavě.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlné pečení i zdobení přímo z ruky, kdykoliv budete potřebovat.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712388613

Složení: Cukr, ŠKROBY (Z PŠENICE, KUKUŘICE, BRAMBORY), glukózový sirup, invertní cukrový sirup, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, slunečnicový olej, rýžová mouka, dextróza, maltodextrin, zahušťovadlo: E 414 (arabská guma), stearan hořečnatý; Barviva: E 100 (kurkumin), E 102* (tartrazin), E 131 (patentová modř V), E 132 (indigotin), E 133 (brilantní modř FCF), E 172 (oxidy železa a hydroxidy železa), E 174 (stříbrný); rostlinný tuk, aroma, jedlá sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; Nátěrová látka: bílý včelí vosk, E 904 (šelak), E 903 (karnaubský vosk). *může narušit aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJE, PŠENICE.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712388613
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
11937 CM119370
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 13,70 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319372
Cukrové krystalky ve fialové barvě FunCakes
Z NĚMECKA 🇩🇪
72 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512696691
ddb3004d11b1952aa868a84754c2f306
235 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658660018
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
84 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
9100000157955
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
d1e5c410131f28a2b8fb7fab38cfe1dd
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027396861
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593