Zdobení na cukroví, dorty - LETNÍ MIX, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - LETNÍ MIX, Německo 80g
BAREVNÉ RÝŽOVÉ ZDOBENÍ
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Ozdobte své dezerty jako profesionál s letním mixem od Cake Masters

Pozvedněte své pečení na novou úroveň s tímto hravým zdobením, které rozzáří každý narozeninový dort i sváteční moučník. Naše cukrářské potřeby vám přinášejí kvalitu přímo z Německa, díky které bude kreativní pečení skutečnou radostí.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý efekt: Vaše dorty získají díky pestrému mixu barev a tvarů neodolatelný vzhled během několika sekund.

Kvalitní zpracování: S tímto zdobením získáte vše na dort, co profesionální cukrář vyžaduje pro precizní detaily.

Snadné skladování: Praktická uzavíratelná dóza zaručí, že vaše zdobení zůstane čerstvé pro další eshop Sladké potřeby projekty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712382215

Složení: Cukr, pufovaná rýže, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, glukózový sirup, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný), dextróza, rýžová mouka, moučkový cukr, rostlinný olej (kokosový, řepkový), barviva: E 110, E 122, E 133, E 153, E 173, E 174; aroma, sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; želatina (hovězí), emulgátor: lecitiny; protispékavá látka: mastek; nátěrové látky: šelak, karnaubský vosk.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1635 KJ / 385 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712382215
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
317 Kč
Měrná cena: 31,70 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712314315
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325618
18aa59e0055cadd590109f4c508a7162
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773246
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000092942
Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
e377ba839f149fe3c7f8177c01c7f832
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027397585
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902