Dortové MAXI perle - STŘÍBRNÉ, Německo 80g

89 Kč Měrná cena: 111,25 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dortové MAXI perle - STŘÍBRNÉ, Německo 80g
Stříbrné maxi perle na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte vašim dortům luxusní stříbrný nádech

Proměňte své domácí pečení v mistrovské dílo s našimi MAXI perlemi. Tyto stříbrné dekorace s křupavým jádrem z pufované rýže dodají každý dort, cupcakes i narozeninový dort nezaměnitelný vzhled profesionální cukrářské tvorby.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Efektní vzhled: Velké stříbrné perly o průměru 8 až 12 mm okamžitě upoutají pozornost na každé oslavě či svatbě.

Univerzální použití: Jsou ideální volbou, když hledáte vše na dort pro dokonalé dozdobení vašich sladkých výtvorů.

Profesionální výsledek: S naším sortimentem, který nabízí cukrářské potřeby prvotřídní kvality, bude vaše pečení vždy vypadat jako z luxusní cukrárny.

Praktické balení: Uzavíratelná dóza zajistí, že vám tyto dorty zdobící perly vydrží v perfektním stavu pro další příležitosti v eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712372391

Složení: Pufovaná rýže, cukrový sirup, škrob, moučkový cukr, barvivo: E 174; Nátěrová látka: šelak.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1703 KJ / 401 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 100 g (z toho cukry 100 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712372391
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

65a99fa0f5076e72e09910107d4ebeb2
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232776780
13141 CM131410
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 347,37 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331411
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
17429 CM174290
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 43,67 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374296
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
afa364603316f7ed68ebfb8d64bf076e
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622038267
d1e5c410131f28a2b8fb7fab38cfe1dd
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027396861
37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624