Zdobení na cukroví, dorty - KAMÍNKY ZLATÉ, Německo 80g

64 Kč Měrná cena: 80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
64 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
61 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - KAMÍNKY ZLATÉ, Německo 80g
14644 CM146441
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní šperky se zlatými kamínky

Zaujměte hosty profesionálním vzhledem svých výtvorů: S těmito exkluzivními zlatými kamínky získá každý narozeninový dort nebo jemné cukroví neopakovatelný šmrnc, který pozvedne vaše domácí pečení na novou úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Efektní vzhled: Zlatý povrch dodá vašim sladkostem okamžitý nádech luxusu a elegance.

Snadná práce: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlné dávkování, díky čemuž jsou tyto cukrářské potřeby ideální pro každého milovníka sladkostí.

Univerzální použití: Jsou perfektní pro detailní zdobení, kdy vám pomůže kvalitní cukrářská pinzeta, se kterou bude vše na dort vypadat naprosto dokonale.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346446

Složení: Cukr, ztužený rostlinný tuk (palmový olej / kokos), kakaový prášek silně odtučněný, glukózový sirup, barviva: E 171, E 172; Nátěrová látka: šelak; Emulgátor: SÓJOVÝ LECITHIN; rostlinný olej (kokosový). Může obsahovat stopy složek SÓJI.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1782 KJ / 426 kcal, Tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), Sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), Protein 0,6 g, Sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346446
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
17429 CM174290
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 43,67 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374296
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
d1e5c410131f28a2b8fb7fab38cfe1dd
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027396861
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
12562 CM125620
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 357,89 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325625
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766