Zdobení na cukroví, dorty - NAROZENINOVÝ MIX, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - NAROZENINOVÝ MIX, Německo 80g
17419 CM174191
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte každý narozeninový dort v oslnivé umělecké dílo

Potřebujete dodat vašemu pečení ten správný šmrnc? Narozeninový mix od Cake Masters je tou nejjednodušší cestou, jak během vteřiny vytvořit profesionálně vyhlížející dezerty, které ohromí každého hosta.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Dokonalý vizuální efekt: Pestrobarevná směs dodá hravost a sváteční atmosféru pro narozeninový dort nebo muffiny.

Snadná aplikace: Zdobení je připraveno k okamžitému použití, stačí jej jemně nasypat na čerstvé dorty nebo cukroví.

Profesionální výsledek: S našimi cukrářské potřeby a tímto mixem zvládne zdobení jako z cukrárny úplně každý.

Vše na jednom místě: Doplňte svou kuchyni o vše na dort, co vám v našem eshop Sladké potřeby usnadní tvorbu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374197

Složení: Cukr, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), glukózový sirup, rýžová mouka, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, moučkový cukr, rostlinný tuk (palmový), barviva: E 100, E 101, E 102, E 120, E 131, E 132, E 133, E 160a, E 174 (pravý karmín, karoten, kurkumin); barvivo potravin (koncentrát ředkvičky, černého rybízu, citronu), okyselovadlo: kyselina citronová; přírodní aroma, leštící látka: bílý včelí vosk, šelak; emulgátor: lecitiny; kakaový prášek silně odmaštěný, separační činidlo: mastek.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1726 KJ / 408 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374197
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147