Zdobení na cukroví, dorty - SRDÍČKA - červená, Německo 70g

89 Kč Měrná cena: 127,14 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - SRDÍČKA - červená, Německo 70g
Cukrový posyp srdíčka
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s červenými srdíčky

Dodejte svým sladkostem romantický nádech: S tímto prémiovým zdobením z našeho eshop Sladké potřeby vytvoříte během vteřiny neodolatelný narozeninový dort nebo jemné sváteční cukroví.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Intenzivní červená barva a tvar srdíček zajistí, že vaše dorty budou vypadat jako z luxusní cukrárny.

Praktické balení: Kvalitní uzavíratelná dóza od Cake Masters udrží zdobení čerstvé a připravené pro další cukrářské potřeby, kdykoliv budete potřebovat.

Snadná aplikace: Dokonalé řešení, když hledáte vše na dort, co vám ušetří čas a zajistí precizní výsledek při zdobení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712372308

Složení: Cukr, slunečnicový olej, bramborový škrob, rýžová mouka, PŠENIČNÝ škrob, potravinářské barvivo: E 120 (karmín), E 160a (karoteny).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1763 KJ / 421 kcal, tuk 5,2 g z toho celkem mastné kyseliny 2,5 g, sacharidy 93 g z toho cukry 83 g, protein 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712372308
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
Cukrové zdobení, Pastel mix 80g - zelená, šedá, krémová
140 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281107428
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
e377ba839f149fe3c7f8177c01c7f832
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027397585
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Cukrová dekorace Culpitt Fotbal 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 11,17 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462199730