Zdobení na cukroví, dorty - ČERVENÝ MÁČEK, Německo 90g

73 Kč Měrná cena: 81,11 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
73 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
69 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ČERVENÝ MÁČEK, Německo 90g
ČERVENÝ MÁČEK
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vylaďte své dorty k dokonalosti s červeným máčkem

Dodejte svým sladkým výtvorům profesionální vzhled pomocí zářivého cukrového zdobení. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prémiový produkt, se kterým bude pečení hračka a každý váš narozeninový dort získá neodolatelný šmrnc.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní barva a kvalita: Sytě červené cukrové sypání od renomované značky Cake Masters zajistí, že vaše dorty budou vypadat jako z cukrárny.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza zaručuje, že vaše cukrářské potřeby zůstanou vždy v perfektním stavu pro další kreativní tvoření.

Univerzální využití: Ideální pro vše na dort, od jemného dozdobení cukroví až po bohaté dekorování dezertů pro každou příležitost.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346699

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346699
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
65991a999c337ca69222d776acbe9113
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116719569
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
Čokoládové hobliny mléčné na zdobení dortů 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217873424
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163