Cukrový zdobící mix, Sprinkles Royal Romance, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Royal Romance, Německo 80g
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Royal Romance, Německo 80g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte každý dort v umělecké dílo s Royal Romance

Cukrářské potřeby pro dokonalý vzhled vašich dezertů jsou nyní na dosah. S naším exkluzivním zdobícím mixem vykouzlíte profesionální narozeninový dort, který nadchne všechny hosty.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Kvalitní cukrové sypání dodá vašim výtvorům eleganci, kterou si dorty zaslouží.

Kreativní svoboda: Mix různých tvarů a velikostí (1–10 mm) je ideální pro moderní cukrářské potřeby a zdobení.

Snadná aplikace: Zdobení je radost, zvláště když využijete vše na dort, co nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712387296

Složení: Cukr, ŠKROBY (Z PŠENICE, KUKUŘICE, BRAMBORY), glukózový sirup, invertní cukrový sirup, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, slunečnicový olej, rýžová mouka, dextróza, maltodextrin, zahušťovadlo: E 414 (arabská guma), stearan hořečnatý; Barviva: E 100 (kurkumin), E 102* (tartrazin), E 131 (patentová modř V), E 132 (indigotin), E 133 (brilantní modř FCF), E 172 (oxidy železa a hydroxidy železa), E 174 (stříbrný); rostlinný tuk, aroma, jedlá sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; Nátěrová látka: bílý včelí vosk, E 904 (šelak), E 903 (karnaubský vosk). *může narušit aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJE, PŠENICE.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712387296
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287