Zdobení na cukroví, dorty - LÁSKA V SRDCI, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - LÁSKA V SRDCI, Německo 80g
17776 CM177760
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s cukrovým zdobením LÁSKA V SRDCI

Vaše pečení si zaslouží tu nejlepší tečku na závěr. S tímto exkluzivním cukrovým zdobením od Cake Masters dodáte každému výtvoru profesionální vzhled a neodolatelný nádech romantiky, který nadchne každého hosta.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Ideální volba, pokud hledáte vše na dort, aby vaše sladkosti vypadaly jako z luxusní cukrárny.

Všestrannost při zdobení: Sypání je perfektní pro dorty, cupcakes i další domácí moučníky, kde vynikne jeho precizní zpracování.

Profesionální výsledek: S naším zdobením bude váš narozeninový dort vypadat naprosto dokonale díky vysoké kvalitě surovin.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní kdykoliv doplnit vaše cukrářské potřeby a mít zdobení vždy po ruce.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712377761

Složení: Cukr, ŠKROBY (Z PŠENICE/KUKUŘICE) (OBSAHUJE LEPEK), glukózový sirup, rostlinný olej (slunečnicový), rostlinný tuk, škrob (brambory), rýžová mouka, pufovaná rýže, škrob (PŠENICE), cukrový sirup, jedlá sůl, leštící látka : bílý včelí vosk, šelak; Barviva: Barviva: E 120, E 172, E160a, E 122; barviva (jablko, rybíz, ředkvičky), extrakt z kořene kurkumy.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712377761
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
18aa59e0055cadd590109f4c508a7162
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773246
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
Lískoořechový Krokant - pražený, rakouský 100g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
70 Kč
Měrná cena: 700 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000787244
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
17429 CM174290
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 43,67 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374296