Zdobení na cukroví, dorty - RŮŽOVÉ PERLIČKOVÁNÍ mix, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - RŮŽOVÉ PERLIČKOVÁNÍ mix, Německo 80g
17473 CM174731
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vylaďte narozeninový dort k dokonalosti s růžovým perličkováním

Dodejte svým výtvorům profesionální vzhled pomocí jedinečného zdobení od Cake Masters. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prémiovou kvalitu, se kterou bude pečení radost a každý narozeninový dort získá nezaměnitelný šarm.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý dekorativní efekt: Růžový mix perliček promění vaše domácí dorty a cukroví v opravdové umělecké dílo během několika sekund.

Maximální pohodlí při zdobení: Praktická uzavíratelná dóza zajistí, že vaše cukrářské potřeby zůstanou vždy čerstvé a připravené k dalšímu použití.

Všestranné využití: Toto zdobení je perfektní volbou, ať už hledáte vše na dort nebo zrovna ladíte detaily na sladký dezert.

Profesionální výsledek: S našimi produkty se pečení stane vaší vášní a hravě vytvoříte dezerty, které budou vypadat jako z luxusní cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374739

Složení: cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), dextróza, rýžová mouka, zeleninový olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), palmový tuk, barviva: E100, E102, E120, E124, E133, E160a E171, E172, E174, E555; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; nátěrová látka: šelak, bílý včelí vosk; emulgátor: lecitiny; sůl, separátor: mastek. Obsahuje MLÉKO, SÓJU, PŠENICI. E124: může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1651 KJ / 392 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374739
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Čokoládová dekorace zelené lístky 18ks
110 Kč
Měrná cena: 6,11 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003142
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147
Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886