Mimóza, cukrová dekorace - zelená 100g

58 Kč Měrná cena: 580 Kč / 1000 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
58 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
55 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mimóza, cukrová dekorace - zelená 100g
Mimóza, cukrová dekorace - zelená 100g /11861
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vdechněte svým dezertům svěží život s cukrovou mimózou

Proměňte obyčejné pečení v umělecké dílo. Naše zelená cukrová dekorace ve tvaru jemných kuliček dodá každý dort a zákusek okamžitý nádech profesionality, který na eshop Sladké potřeby prostě patří.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Unikátní textura: Originální tvar připomínající květ mimózy vytvoří na vašem výtvoru nepřehlédnutelný 3D efekt.

Všestranné využití: Tyto dekorace jsou ideální pro zdobení, které vyžaduje cukrářské potřeby nejvyšší kvality.

Dokonalý finiš: Stačí špetka a váš narozeninový dort nebo jemné dorty získají luxusní vzhled během okamžiku.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712318610

Složení: Cukr, glukózový sirup, rýžová mouka, barviva: E 100 (kurkumin); kuchyňská sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1627 KJ / 389 kcal, tuk 0 g, z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 95,3 g, z toho cukry 82,4 g, protein 0,3 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712318610
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
Jedlá krajka na dekoraci dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331435
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
12566 CM125660
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325663
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
Cukrové hvězdičky žluté 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007109
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
11937 CM119370
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 13,70 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319372