Zdobení na cukroví, dorty - PERLEŤOVÝ MÁČEK, Německo 90g

73 Kč Měrná cena: 81,11 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
73 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
69 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - PERLEŤOVÝ MÁČEK, Německo 90g
PERLEŤOVÝ MÁČEK
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s perleťovým máčkem

Dodejte svým výtvorům luxusní vzhled s cukrovým zdobením Cake Masters, které přináší profesionální eleganci do každé domácí kuchyně. S tímto jemným perleťovým máčkem bude pečení radost a vaše dorty získají neodolatelný třpytivý nádech.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Perleťový efekt vytvoří z každého narozeninový dort exkluzivní sladkost, kterou bude obdivovat celá oslava.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní snadno dávkovat cukrové zdobení na dorty a další cukrářské potřeby při tvorbě detailů.

Všestranné využití: Perfektní volba pro zdobení cukroví i dezertů, ke kterému se skvěle hodí také cukrářská hmota nebo potravinářské barvivo z našeho eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346675

Složení: Cukr, ŠKROB (Z PŠENICE / KUKUŘICE) (OBSAHUJE LEPEK), glukózový sirup, barvivo: E 172 (oxidy a hydroxidy železa); Nátěrová látka: šelak; rostlinný tuk.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1620 KJ / 387 kcal, tuk 0 g z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 95,1 g z toho cukry 67,7 g, protein 0,1 g, sůl 0 g.

Tip pro pečení: Pro dokonalý výsledek vyzkoušejte toto zdobení společně s pomůckami, které najdete pod heslem vše na dort.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346675
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
18aa59e0055cadd590109f4c508a7162
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773246
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Cukrové hvězdičky žluté 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007109
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
65991a999c337ca69222d776acbe9113
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116719569
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080