Aroma pasta 120g MADAGASKARSKÁ VANILKA

140 Kč Měrná cena: 116,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
140 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
133 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g MADAGASKARSKÁ VANILKA
16676 CM166760
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte vašim dezertům nezapomenutelnou chuť pravé vanilky

Objevte tajemství cukrářských mistrů: Tato koncentrovaná aroma pasta z madagaskarské vanilky promění běžné dorty v delikatesu, kterou si každý zamiluje.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový profil: Stačí jen malé množství k dosažení plné a bohaté chuti vanilky v každém kousku vašeho moučníku.

Univerzální pomocník: Pasta je ideální pro pečení korpusů, přípravu lehkých krémů, náplní nebo domácí zmrzliny.

Profesionální výsledek: S produkty z našeho eshop Sladké potřeby dosáhnete při zdobení, jako je třeba cukrářská hmota, vždy perfektního výsledku.

Snadná práce: Díky praktické konzistenci pasty snadno vylepšíte každý narozeninový dort a další cukrářské potřeby, které při práci využíváte.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712366765

Složení: Glukózový sirup, invertní cukrový sirup, extrakt z bourbonské vanilky, extrakt z mrkve, modifikovaný škrob.

Dávkování: 40g nebo i více na 1000g ostatních surovin.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1328 KJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho celkem mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712366765
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

af2889f9b641cfaf7fff82aef9abec36
189 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693324
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870256
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g Joypaste
💰 AKCE
172 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
2017000001379
14638 CM146380
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346385
Ochucovací pasta do krému, Limetka 200g Joypaste
244 Kč
Měrná cena: 122 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870164
cd8519e37ee628b50b049d8c8b241cf5
228 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693423
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Jahoda 200g
135 Kč
Měrná cena: 67,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873349
Ochucovací pasta do krému, Marakuja 200g
161 Kč
Měrná cena: 80,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000035145
e4a63be74cb9888bb515329655e5c987
150 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693294
e7b667a9ba66800855a3646156f2eef0
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693508