Silikonová forma Cesil Bordury růží a růže ▹

126 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
126 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
120 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Silikonová forma Cesil Bordury růží a růže ▹

Detailní popis produktu

Rozměry: 1 - 6 cm

Použití: Do formičky natlačíme modelovací hmotu, která nesmí z formičky vystupovat. Pak na cca 10 minut vložíme do mrazáku. Poté hmotu vytlačíme ven. Výlisek necháme oschnout neboť se vlivem rozdílu teplot orosí.

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 8682397818776
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999566811548
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
116 Kč
Měrná cena: 46,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
40385b9c13baa59853dac7c761eb05c8
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455517
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
111 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811463
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452837
6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
97dc3354b12f407209c75f2614b0c4e4
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143514753
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
5999566811494