Čokoládová dekorace Feathers pírka tmavá 5,4 cm 20ks

53 Kč Měrná cena: 2,65 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
53 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
50 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Feathers pírka tmavá 5,4 cm 20ks
Čokoládová dekorace Feathers pírka tmavá 5,4 cm 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Luxusní čokoládová dekorace Feathers pírka pro dokonalý finiš

Elegantní čokoládové zdobení: Dodejte svým sladkým výtvorům lehkost a francouzský šarm s jemnými pírky z poctivé hořké čokolády. Náš eshop Sladké potřeby nabízí prémiové cukrářské potřeby a vše na dort, se kterými proměníte běžné pečení i slavnostní dorty v mistrovská díla.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuť hořké čokolády: Minimální podíl 58 % kakaové sušiny dodá zákuskům nejen neodolatelný vzhled, ale také bohatý a vyvážený chuťový zážitek.

Rychlé zdobení bez námahy: Balení obsahuje 20 kusů detailně tvarovaných pírek o velikosti 5,4 cm, díky nimž snadno ozdobíte každý narozeninový dort během několika málo okamžiků.

Univerzální cukrářské využití: Toto luxusní čokoládové zdobení skvěle drží na krému i tam, kde je základem hladká potahovací hmota nebo zrcadlová cukrářská poleva.

Parametry a složení

EAN: 2017000021612

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 58%

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2180 kJ/521 kcal, tuky 33 g (z toho nasycené 20,7 g), sacharidy 42,9 g (z toho cukry 39,5 g), bílkoviny 6,9 g, sůl 0,02 g

Upozornění: Může obsahovat stopy MLÉKA. Ilustrační foto.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000021612
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace bílá tabulka čokolády 10ks
114 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000963
Čokoládové hobliny TRIO 4kg
2 952 Kč
Měrná cena: 73,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000022039
Čokoládové hobliny jahodové 4kg
3 067 Kč
Měrná cena: 76,68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001638
1bbd636423151648144e69cafebe4184
💰 AKCE
141 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000008519
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
84 Kč
Měrná cena: 4,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013218
f9e2edeadea4f6716ef05ae053264a5b
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106464
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
1 115 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000010860
Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Zapékací 50% čokoládová dekorace 100g, tmavá - pucky
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 47 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4002809945366
Motýlci 16 ks - bílá čokoláda s potiskem
Z RAKOUSKA 🇦🇹
71 Kč
Měrná cena: 4,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000838267