Čokoládová dekorace srdíčka tmavá 15ks 3,4cm

82 Kč Měrná cena: 5,47 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
82 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
78 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace srdíčka tmavá 15ks 3,4cm
Čokoládová dekorace srdíčka tmavá 15ks 3,4cm
NOVINKA

Detailní popis produktu

Elegantní čokoládová srdíčka pro dokonalý dort

Okouzlující čokoládový detail: Dodejte svým sladkým výtvorům punc elegance a potěšte oslavence neodolatelným zdobením z kvalitní čokolády. Ať už připravujete slavnostní narozeninový dort nebo drobné zákusky, moderní cukrářské potřeby z nabídky pro eshop Sladké potřeby vám usnadní veškeré pečení.

Proč si produkt zamilujete

Rychlé a působivé zdobení: Tmavá čokoládová srdíčka okamžitě ozdobí slavnostní dorty i minidezerty bez nutnosti zdlouhavé ruční výroby ozdob.

Krásný kontrast na povrchu: Dekorace skvěle vynikne v kombinaci s krémem, který snadno nanese cukrářská zdobička na krém, i na podkladu, jaký tvoří světlá potahovací hmota na dort.

Kompletní sladké tvoření: Výsledný efekt skvěle podtrhne lesklá čokoládová poleva na dezert, díky čemuž u nás najdete vše na dort přehledně na jednom místě.

Parametry a složení

EAN: 2017000031529 | Balení: 15 ks | Rozměr: 3,4 cm

Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, BEZVODÝ MLÉČNÝ TUK, emulgátor E322 (SÓJOVÝ LECITIN), přírodní vanilkové aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2380 kJ/569 kcal, tuky 38,7 g (z toho nasycené 24,4 g), sacharidy 46,8 g (z toho cukry 45 g), bílkoviny 5,2 g, sůl 0,08 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000031529
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Čokoládové mini lentilky barevné 1kg
711 Kč
Měrná cena: 71,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585424191
Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
87 Kč
Měrná cena: 4,35 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000029410
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
57 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000006187
Čokoládové lístky tmavé 18ks
82 Kč
Měrná cena: 4,56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004894
Čokoládové koule bílé 7ks
198 Kč
Měrná cena: 28,29 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704701
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
Čokoládová dekorace Feathers pírka bílá 5,4 cm 20ks
65 Kč
Měrná cena: 3,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000021629
Čokoládová dekorace fotbalový míč 15ks 3cm
106 Kč
Měrná cena: 7,07 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000008309