Čokoládové koule Pink Pearl růžové 8ks

117 Kč Měrná cena: 14,63 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
117 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
111 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové koule Pink Pearl růžové 8ks
Čokoládové koule Pink Pearl růžové 8ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Luxusní čokoládové koule Pink Pearl pro oslnivé dorty

Okouzlující perleťový detail: Dodejte svým sladkým výtvorům punc elegance s prémiovými čokoládovými koulemi v jemném růžovém odstínu. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám nabízí tyto špičkové cukrářské potřeby, se kterými bude vaše slavnostní pečení vypadat jednoduše neodolatelně.

Proč si produkt zamilujete

Prvotřídní čokoláda: Lahodné kuličky s jemným perleťovým leskem pozvednou každý narozeninový dort i drobné dezerty na profesionální úroveň.

Snadná aplikace: Ozdoby stačí pouze naaranžovat na lahodný cukrářský krém nebo polevu, což vám ušetří spoustu času při finálním dekorování.

Krásná kombinovatelnost: Vizuálně skvěle ladí, pokud je základem hladká potahovací hmota na dort a servírování doplní pevný podnos na dort, díky čemuž u nás pořídíte vše na dort přehledně na jednom místě.

Parametry a složení

EAN: 2023000000601 | Rozměr: 2,7 cm | Balení: 8 ks

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, barviva E170, E120, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy SÓJI.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2438 kJ/588 kcal, tuky 39 g (z toho nasycené 24,1 g), sacharidy 54,6 g (z toho cukry 54,6 g), bílkoviny 3,8 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2023000000601
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Křupavé kuličky v čokoládě Mix ( bílá, mléčná, hořká ) 4mm 500 g/sáček
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-BAR9734
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
57 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000006187
d40bb6c4b8ee452459ee24acf723f7ef
104 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516160
Čokoládové koule růžovo-modré 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116722057
Čokoládové kousky termostabilní karamelové Gold 150g
88 Kč
Měrná cena: 58,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874216
Čokoládové hobliny TRIO 4kg
2 952 Kč
Měrná cena: 73,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000022039
Čokoládové hvězdičky
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
60 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 3,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9100000446608
Cereální máček v bílé, mléčné a hořké čokoládě 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873714
9278b7363d95b0158c63e1ac302be959
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000017
Čokoládové koule bílo-růžové 7ks
251 Kč
Měrná cena: 35,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704671