Zdobení na cukroví, dorty - VALENTÝN MIX, Německo 80g Love Letter

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - VALENTÝN MIX, Německo 80g Love Letter
17409 CM174091
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Okouzlete své blízké s valentýnským zdobením

Proměňte pečení v romantický zážitek a dodejte svým dezertům ten správný šmrnc. Toto prémiové zdobení z našeho eshopu Sladké potřeby je tou nejlepší volbou pro každého, kdo tvoří narozeninový dort nebo tematické sladkosti plné lásky.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S tímto mixem vytvoříte dokonale zdobené dorty během několika sekund.

Všestranné použití: Ideální pro kreativní cukrářské potřeby, které využijete při přípravě cupcaků i domácího cukroví.

Vše na jednom místě: Vytvořte si dokonalý sladký projekt a doplňte své vše na dort o toto stylové zdobení.

Jednoduché zdobení: Stačí jen lehce posypat a vaše pečení získá vzhled jako z luxusní cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374098

Složení: Cukr, pufovaná rýže, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový, palmový), glukózový sirup, rostlinný olej (kokosový, řepkový), PŠENIČNÁ MOUKA Tvrdá, cukrový sirup, moučkový cukr, rýžová mouka, dextróza, barviva: E 120, E 122, E 160a, E 173, E 174; rostlinný tuk, aroma, okyselovač: kyselina citronová; želatina (vepřová), sůl, leštící látky: bílý včelí vosk, šelak.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1640 KJ / 392 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374098
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

65991a999c337ca69222d776acbe9113
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116719569
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
Cukrové krystalky ve fialové barvě FunCakes
Z NĚMECKA 🇩🇪
72 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512696691
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325618
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
13141 CM131410
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 347,37 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331411
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902