Zdobení na cukroví, dorty - Butterfly Dance MIX v sáčku 80g

88 Kč Měrná cena: 110 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - Butterfly Dance MIX v sáčku 80g
Zdobení na cukroví, dorty -  Butterfly Dance MIX v sáčku 80g /17397
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s Butterfly Dance MIX

Každé pečení si zaslouží dokonalou tečku. S cukrovým zdobením Butterfly Dance MIX od Cake Masters dodáte své cukrářské tvorbě neodolatelný vzhled, který oslní na každém stole.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Unikátní mix barev a tvarů okamžitě povýší vaše dorty i drobné cukroví na úroveň vyhlášených cukráren.

Snadné použití: Toto zdobení je ideální pro rychlé dekorování, díky kterému bude váš narozeninový dort vypadat jako z rukou profesionála.

Kvalita pro pečení: Na našem eshop Sladké potřeby vybíráme jen to nejlepší, aby vaše cukrářské potřeby vždy zajistily perfektní výsledek.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712373978

Složení: Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), glukózový sirup, pufovaná rýže, dextróza, rýžová mouka, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), rostlinný tuk (palmový), barviva: E 100 (kurkumin), E 101 (riboflaviny), E 120 (karmín), E132 (Brilantní modř FCF), E 174 (stříbrná); aroma, okyselovadlo: kyselina citrónová; barvicí potraviny (koncentrát z ředkve, černého rybízu, citronu); barviva (pravý karmín, karoten, kurkumin), přírodní aroma, leštící látky: šelak, včelí vosk bílý; emulgátor: lecitin; kakaový prášek silně odmaštěný, separační činidlo: mastek; sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1690 Kj / 401 kcal, tuk 2,9 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,8 g), sacharidy 93,3 g (z toho cukry 80,5 g), protein 1,3 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712373978
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
317 Kč
Měrná cena: 31,70 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712314315
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Jedlá krajka na dekoraci dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331435
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400