Mimóza, cukrová dekorace, červeno - růžové 100g

58 Kč Měrná cena: 580 Kč / 1000 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
58 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
55 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mimóza, cukrová dekorace, červeno - růžové 100g
Mimóza, cukrová dekorace, červeno - růžové 100g /11863
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte pečení v umělecké dílo s cukrovou dekorací Mimóza

Dodejte svým výtvorům profesionální vzhled: Tato unikátní cukrová dekorace ve tvaru nadýchané kuličky je přesně tím detailem, který posune vaše dorty na zcela novou úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Efektní vzhled: Unikátní tvar připomínající květ mimózy zajistí, že každý váš narozeninový dort bude okamžitě středem pozornosti.

Snadné použití: Tyto cukrářské potřeby stačí jednoduše nasypat na krém nebo polevu a okamžitě vytvoříte luxusní zdobení.

Všestrannost: Ideální volba pro kreativní vše na dort, ať už připravujete cupcakes nebo slavnostní moučníky.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712318634

Složení: Cukr, glukózový sirup, rýžová mouka, barviva: E 100 (kurkumin); kuchyňská sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1627 KJ / 389 kcal, tuk 0 g, z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 95,3 g, z toho cukry 82,4 g, protein 0,3 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712318634
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
17429 CM174290
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 43,67 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374296
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, červené - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320811
fd2c66e5a90ea84cd95de57c33a539b7
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117404
Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
18aa59e0055cadd590109f4c508a7162
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773246
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332